Poradnia Psychologiczno-Logopedyczna
neologopedia łódź

Aktualności z poradni NEOLOGOPEDIA

Zapraszamy również na nasz profil na Facebook

Starter Szkolny 2022 (VIII edycja)

Rusza VIII edycja programu #StarterSzkolny. Zapraszamy dzieci, które od września rozpoczną naukę w I klasie. Starter szkolny to pakiet zajęć ukierunkowany na wszechstronne przygotowanie dziecka do rozpoczęcia nauki w szkole.

Więcej...

Ruszamy po wakacjach stacjonarnie

Ruszamy po wakacjach! Zapraszamy na konsultacje i zajęcia stacjonarne do Poradni NEOLOGOPEDIA. Aktywna jest już rejestracja on-line oraz rejestracja telefoniczna 570 11 24 22.

Więcej...

Konsultacja on-line z programem logopedycznym GRATIS!

Jeśli Twoje dziecko jest w wieku od 3 do 7 lat i ma kłopoty z wymową w kwietniu zapraszamy na konsultacje logopedyczną on-line z programem KIC.edu.pl GRATIS!
Więcej...

Zapraszamy na KIC.edu.pl

Specjalnie z myślą o was powstały programy logopedyczne na platformie KIC.edu.pl. Tworząc je staraliśmy się, aby były dla was jak najbardziej przydatne, szczególnie teraz. O taką pomoc pytaliście i w końcu jest! Zapraszamy serdecznie na KIC.edu.pl
Więcej...

Jąkanie u dzieci - bezpłatna konsultacja

Z okazji Dnia Świadomości Jąkania poradnia NEOLOGOPEDIA, jak co roku, zaprasza rodziców na bezpłatne konsultacje niepłynności mowy u dziecka. Konsultacje prowadzimy on-line w dniu 22 października 2020.
Więcej...

Zapraszamy na konsultacje on-line

Konsultacja logopedyczna on-line w NEOLOGOPEDII umożliwi Państwu skorzystanie z pomocy doświadczonego logopedy, w formule połączenia zdalnego.

Więcej...

Zajęcia Montessori

Od 1 października zaczynamy w NEOLOGOPEDII zajęcia Montessori, czyli zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków prowadzone metodą Montessori.

Więcej...

NEOLOGOPEDIA przyjazna pacjentom

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Poradnia NEOLOGOPEDIA otrzymała Certyfikat Jakości PLACÓWKA PRZYJAZNA PACJENTOM przyznawany przez serwis znanylekarz.pl na podstawie ocen wystawianych przez pacjentów.

Więcej...

Rusza V edycja programu Starter Szkolny

Starter szkolny to pakiet zajęć ukierunkowany na wszechstronne przygotowanie dziecka do rozpoczęcia nauki w szkole.

Więcej...

Integracja sensoryczna w NEOLOGOPEDII

Poradnia NEOLOGOPEDIA wprowadza do swojej oferty integrację sensoryczną. Zapewniamy pełną ofertę działań terapeutycznych i diagnostycznych związanych z integracją sensoryczną:
  • doskonale wyposażoną salę integracji sensorycznej,
  • certyfikowanych terapeutów,
  • komplementarną pomoc psychologiczną.
Więcej...

"Orły medycyny" dla NEOLOGOPEDII

Poradnia NEOLOGOPEDIA została laureatem nagrody ORŁY MEDYCYNY za rok 2018. Orły Medycyny to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze placówki.

Więcej...

Internetowa rejestracja wizyt

Chcesz wygodnie umówić wizytę? Zapraszamy do skorzystania z rejestracji ON-LINE. Poradnia NEOLOGOPEDIA wprowadza możliwość wygodnej rezerwacji wizyt poprzez system internetowy.

Więcej...

Ferie z NEOLOGOPEDIĄ

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym na FERIE Z NEOLOGOPEDIĄ. Przygotowaliśmy bardzo ciekawy program zajęć dla dzieci. Zajęcia odbywać się będą 3 x w tygodniu po 2 godziny w kilku grupach wiekowych. Proponujemy między innymi:
  • Matematyka pod góralsku
  • Maraton zabaw logopedycznych
  • Gry dookoła świata
Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem. Zapisy telefoniczne.
Więcej...
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram