Poradnia Psychologiczno-Logopedyczna
neologopedia łódź

Witamy w poradni NEOLOGOPEDIA

Specjalizujemy się w wieloaspektowej diagnostyce rozwojowej i pomocy terapeutycznej dla najmłodszych dzieci oraz dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
zajęcia dla dziecka łódź

Skutecznie pomagamy w rozwiązywaniu trudnych problemów rozwojowych dziecka takich jak między innymi:

 • Opóźniony rozwój mowy
 • Zaburzenia rozwoju psychoruchowego
 • Afazja dziecięca
 • Wady wymowy
 • Niepłynność mówienia (jąkanie)
 • Trudności szkolne

W NEOLOGOPEDII pracujemy według najnowszych standardów zalecanych przez światowe organizacje logopedyczne i terapeutyczne (między innymi: CPLOL, ASHA i RCSLT) i stosujemy wyłącznie terapię i diagnostykę opartą na najnowszej wiedzy (EBP – Evidence-based practice).

 

Nasze kompetencje

Zapewniamy kompleksową ofertę i komplementarną pomoc ściśle współpracującego zespołu specjalistów.

Pracujemy z dziećmi holistycznie i wieloaspektowo. Naszą misją jest komplementarne wspomaganie rozwoju i edukacji dzieci. Metody pracy wykorzystywane w NEOLOGOPEDII w synergiczny sposób łączą zabawę, naukę i terapię. Oferujemy konsultacje, diagnostykę, terapię z zakresu:

 • Logopedia
 • Psychologia dziecięca
 • Integracja sensoryczna
 • Zaburzenia komunikacji językowej (m.in. jąkanie)
 • Pedagogika
 • Terapia ręki i grafomotoryka

Poradnia posiada niemal 200 testów diagnostycznych oceniających różne aspekty rozwoju dzieci i młodzieży, a także testy przeznaczone dla rodziców/opiekunów.

zajęcia logopedyczne łódź

Nasze atuty

Wiedza i doświadczenie

Zapewniamy doskonałą kadrę specjalistów-praktyków o szerokich kompetencjach i odpowiednich uprawnieniach.

Komplementarna opieka

Każdy mały pacjent, w zależności od potrzeb i zdiagnozowanych deficytów, jest objęty opieką całego zespołu. Nasi specjaliści ściśle współpracują ze sobą w każdym przypadku.

Pomoc dzieciom najmłodszym

Zajmujemy się również dziećmi najmłodszymi w zakresie specjalistycznej pomocy psychologiczno-logopedycznej.

Atrakcyjne pakiety zajęć oraz programy rozwojowe

Oferujemy przystępne cenowo pakiety zajęć oraz programy rozwojowe, aby zapewnić Państwu możliwie najwięcej pomocy.

Nowoczesna infrastruktura

Staramy się zapewnić naszym pacjentom dobrze wyposażone sale zajęciowe oraz komfortowe warunki terapii.

Doskonała lokalizacja

Poradnia znajduje się w wygodnej i łatwo dostępnej komunikacyjnie lokalizacji, na osiedlu Łódź-Widzew, na dole nowoczesnego budynku Panoramika.

Poznaj naszych specjalistów

Priorytetem poradni NEOLOGOPEDIA jest jakość i profesjonalizm. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy stale rozwijają i doskonalą swoje kompetencje i umiejętności.
logopeda łódź

Joanna Milena Just

logopeda, psycholog dziecięcy, oligofrenopedagog

Joanna Just od niemal 20 lat pracuje z dziećmi i dla dobra dzieci. Jest logopedą, psychologiem dziecięcym, specjalistą zaburzeń komunikacji językowej, oligofrenopedagogiem, a także specjalistą Monachijskiej Funkcjonalnej Diagnostyki Rozwojowej.

Jako logopeda dziecięcy łódź oraz psycholog dziecięcy łódź specjalizuje się w zaburzeniach rozwoju mowy takich jak opóźniony rozwój mowy (ORM), zaburzeniach mowy o typie afazji, dysfazji, SLI, logofobii, mutyzm, a także w zaburzeniach płynności mowy (terapia jąkania łódź). Jest dyrektorem Poradni Psychologiczno – Logopedycznej NEOLOGOPEDIA.

Profil specjalisty

Informacja o poradni

NEOLOGOPEDIA jest prywatną poradnią psychologiczno-logopedyczną.
prywatna poradnia psychologiczno-pedagogiczna

Poradnia NEOLOGOPEDIA została założona w 2015 roku jako Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna zgodnie z art. 82 ustawy o systemie oświaty. Do roku 2018 prowadziliśmy Wczesne Wspomaganie Rozwoju. Aktualnie poradnia dynamicznie się rozwija i została przekształcona w niezależną Poradnię Psychologiczno-Logopedyczną. Przy NEOLOGOPEDII działa Punkt Terapii Jąkania i Zaburzeń Komunikacji. W roku 2018 NEOLOGOPEDIA została laureatem konkursu ‘Orły Medycyny’.

Dane rejestrowe:

NEOLOGOPEDIA Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, NIP: 7272789063, REGON: 101593460, KRS: 0000460345 (Sąd Rejonowy Dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego)

 

checkmark-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram